Żel do makijażu brwi Nanobrow Lamination Gel – czy sprawdził się na moich brwiach?

Witajcie moje drogie!

Kosmetyków do stylizacji brwi w mojej kosmetyczce jest cała masa, ale lubię nowinki i chętnie je testuję. Jedna z Was pytała mnie, czy polecam nowy żel do brwi Nanobrow Lamination Gel. Zamówiłam od razu wszystkie odcienie do testów. Chcę dziś podzielić się z Wami moimi przemyśleniami na temat tego kosmetyku do brwi. Czy sprawdził się na moich brwiach? Zapraszam serdecznie 🙂

żel do makijażu brwi nanobrowNanobrow Lamination Gel – moja ocena

Nowy żel do brwi od Nanobrow to propozycja dla osób chcących porządnie ujarzmić i naturalnie podkreślić swoje brwi. Produkt jest mocny i trwały, lecz co ciekawe, nie obciąża ani nie skleja włosków. Brwi mają wyraźny kształt, wyglądają na pełniejsze i grubsze.

Najlepszym aspektem żelu od Nanobrow jest efekt laminacji brwi. Łuki rzeczywiście wyglądają jak po zabiegu u kosmetyczki. Stają się mięciutkie, puszyste i błyszczące. Mimo lekkiej formuły, Lamination Gel po mistrzowsku utrwala makijaż, który jest w stanie przetrwać calutki dzień. Wygodna w użyciu silikonowa szczoteczka, z gęsto osadzonymi włoskami dociera do każdej, nawet najkrótszej brwi. Do demakijażu wystarczy płyn micelarny. Włoski są nawilżone i zdrowe, dzięki olejkowi rycynowemu zawartemu w składzie. Uwielbiam kosmetyki, które łączą w sobie makijaż i pielęgnację – taki jest Lamination Gel! 🙂

Do wyboru są 4 opcje kolorystyczne: beige, brown, black i transparent. Wszystkie kolory mają mocne, ale naturalnie wyglądające pigmenty, które świetnie łączą się z odcieniem brwi.

Moja propozycja to:

  • beige – dla blondynek
  • brown – dla szatynek, jasnym i ciemnych brunetek oraz rudowłosych
  • black – dla czarnowłosych lub bardzo ciemnych brunetek
  • transparent – dla wszystkich 🙂

nanobrow lamination żel koloryNanobrow Lamination Gel – efekty

+ Wielogodzinna trwałość – bez poprawek w ciągu dnia
+ Zdrowe, lśniące i mocne włoski dzięki olejkowi rycynowemu
+ Wypełnione ubytki, podkreślony kolor i kształt brwi
+ Efekt laminacji brwi
+ Optycznie zagęszczone i zwielokrotnione włoski

Jak stosuję Nanobrow Lamination Gel?

W zależności od dnia i mojego pomysłu na makijaż, stosuję Lamination Gel na pomalowane wcześniej brwi lub solo.

Na pomalowane brwi: Czasem mam ochotę mocniej pomalować brwi i nadać im więcej wyrazu. Lubię używać do tego kredki i cienia. Kredką do brwi wykreślam kształt łuków, wyrysowując ich dolna linię. Górną zostawiam bez wyznaczania. Rysuję kilka pojedynczych włosków tam, gdzie ich brakuje, a większe luki uzupełniam cieniem i skośnym pędzelkiem. Na sam koniec żel do brwi. Wczesuję go „od dołu do góry”, aby optycznie powiększyć łuki brwiowe. Taka stylizacja utrzymuje się do kilkunastu godzin bez żadnych poprawek.

Solo: To mój ulubiony sposób na ekspresowy makeup no makeup. Idealny na leniwe poranki, letnie upały, do pracy czy szkoły. Wystarczy w kilka sekund wyczesać brwi i nadać im nieco objętości. Nawet bez wypełnienia kredką czy cieniem wyglądają na mocniej podkreślone, bardziej puszyste i lśniące. Nakładam żel Nanobrow na czyste, niepomalowane brwi i to w zupełności wystarcza, by prezentowały się pięknie.

Macie jakieś pytania? Piszcie, komentujcie i udostępniajcie! Ściskam Was 🙂 

żel do modelowania brwi

Julia
Julia

Mam na imię Julia. Tak jak Ty uwielbiam swoje włosy i chcę by zawsze były zdrowe i piękne. Na blogu blogwlosy.pl chciałabym dzielić się swoimi poradami na temat ich pielęgnacji. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz mnie poznać bliżej, masz pytanie, albo myślisz o współpracy :)