Nowość od BaByliss Paris! Prostownica Digital Sensor ST500E

Cześć!

Moje włosy muszą być idealnie proste. (Chyba mam bzika na tym punkcie.) Testowałam już wiele urządzeń i mam za sobą mnóstwo zabiegów fryzjerskich. Niestety żaden z nich w 100% nie spełnij moich oczekiwań. Aż tu nagle odkryłam nową prostownicę marki BaByliss Digital Sensor ST500E. Jak działa to urządzenie? Zapraszam na mały test.

Prostownica Digital Sensor w liczbach

Kupując prostownicę lub inne urządzenie do stylizacji włosów, zwracamy uwagę na kilka istotnych spraw związanych z mocą, temperaturą i rożnymi funkcjami. Kilka fajnych opcji ma prostownica od BaByliss. W urządzenie wbudowano czujnik kontroli i regulacji temperatury; mierzy ją 366 razy na sekundę! Prostownica ma także 12 ustawień temperatury (od 180ºC do 235ºC); jej wysokość dopasowuje do rodzaju włosów. Co więcej, urządzenie nagrzewa się już w 15 sekund! Płytki grzewcze pokryte są ceramiczną powłoką, która zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami. O kondycję pasemek dba także funkcja jonizacji, czyli zapobieganie elektryzowaniu się kosmyków.

Jakie efekty uzyskasz dzięki prostownicy BaByliss?

Prostownica Digital Sensor ST500E przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów. Chroni je przed temperaturą, dzięki czemu nie są narażone na przesuszenie, uszkodzenia i utratę naturalnego połysku. Urządzenie prostuje włosy już za pierwszym pociągnięciem i przy minimalnym nacisku grzewczych płytek na pasmo. Dzięki Digital Sensor uzyskasz profesjonalny efekt bez wizyty w salonie fryzjerskim. Twoje włosy będą gładkie, błyszczące i miękkie w dotyku. Aby przechowywanie produktu i stylizacja były łatwiejsze, producent do zestawu dodał kosmetyczkę i matę termoizolacyjną.

Jak prostuję włosy?

Kiedy moje włosy są już umyte i wysuszone, nakładam na nie kosmetyk termoochronny i dokładnie rozczesuję. Następnie dzielę je na cienkie pasemka i zaczynam prostować. Już po pierwszym przeciągnięciu urządzenia moje włosy są proste, ale czynność zawsze powtarzam na końcówkach. Kiedy wszystkie, nawet najkrótsze, kosmyki są idealnie wygładzone, jeszcze raz rozczesuję włosy i aplikuję na nie kosmetyk nabłyszczający. Efekty są super!

Julia
Julia

Mam na imię Julia. Tak jak Ty uwielbiam swoje włosy i chcę by zawsze były zdrowe i piękne. Na blogu blogwlosy.pl chciałabym dzielić się swoimi poradami na temat ich pielęgnacji. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz mnie poznać bliżej, masz pytanie, albo myślisz o współpracy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *