Efekt WOW w 10 minut? Sprawdzam sztuczne rzęsy w kępkach Nanolash!

Zdrowe, gęste i długie – według mnie właśnie takie są idealne rzęsy. Jednak matka natura pod tym względem nie była dla mnie zbyt łaskawa. Naturalne włoski są raczej cienkie i mało wyraziste. Postanowiłam więc przetestować kępki DIY Lash Extensions od Nanolash!

nanolash diy lash extensions

W sprzedaży znalazłam opakowanie składające się z 36 kępek do samodzielnego przedłużania rzęs. Dostępne są one w 8 modelach, a każde opakowanie zawiera 3 rozmiary: 10, 12 i 14 mm. Osobiście, uważam to za największą zaletę. Rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions można dowolnie łączyć, aż do uzyskania wymarzonego efektu.

Kępki DIY Lash Extensions – jak je aplikowałam?

Samodzielne przedłużanie rzęs w domu nigdy nie wydawało mi się proste. Uważałam, że nawet najbardziej luksusowe kępki rzęs powinny być założone przez profesjonalistkę. Jednak produkt od Nanolash odmienił moją opinię!

Nanolash DIY Lash Extensions to rzęsy do samodzielnej aplikacji. Zdecydowałam się na skompletowanie i zamówienie całego zestawu z bonderem, sealerem, pęsetą i removerem. Nie ukrywam – chciałam sobie maksymalnie ułatwić pracę z kępkami DIY Lash Extensions.

Postępowałam zgodnie z instrukcją producenta, który obiecuje, że aplikacja nie zajmie więcej niż 10 minut. Stoper rozpoczął odliczanie!

samodzielne przedłużanie rzęs w domu

Aplikacja kępek DIY Lash Extensions była faktycznie prosta i wykonałam ją w trzech krokach:

  • po demakijażu preparatem bezolejowym nałożyłam warstwę bondera na rzęsy – odczekałam 30 sekund, aż zyska on lepkość;
  • za pomocą pęsety chwyciłam wybraną kępkę i dokleiłam ją około 1 mm od linii wodnej;
  • na rzęsy nałożyłam sealer, aby usunąć z nich lepką warstwę.

Szybkie spojrzenie za zegar – niecałe 9 minut. Dokładnie tyle zajęło mi wykonanie samodzielnej aplikacji na obu powiekach. Producent się nie mylił!

Gotowe kępki do domowej aplikacji od Nanolash – wrażenia z noszenia i trwałość aplikacji

Wykonałam aplikację kępek zgodnie z instrukcją producenta. Przyszedł więc czas na to, by sprawdzić ich trwałość. W pierwszej kolejności jednak podzielę się z Wami wrażeniami z noszenia rzęs DIY Lash Extensions. To, co najbardziej zwróciło moją uwagę to między innymi to, że:

  • sztuczne rzęsy w kępkach są lekkie i miękkie – nie podrażniły moich oczu, mimo że są wyjątkowo wrażliwe;
  • cienki, czarny pasek sprytnie ukrył łączenie kępek;
  • kępki do samodzielnej aplikacji są niewyczuwalne podczas noszenia.
przedłużanie rzęs w domu efekty

Pod tym względem mogę powiedzieć, że są to najlepsze sztuczne rzęsy na co dzień, ale także na specjalne okazje! Model Divine dodaje spojrzeniu głębi.

Co mogę powiedzieć o trwałości kępek Nanolash DIY Lash Extensions?

Producent deklaruje, że trwałość kępek DIY Lash Extensions wynosi do 5 dni. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym tego nie sprawdziła. Po aplikacji starałam się o kępki odpowiednio dbać. Nie korzystałam z oleistych kosmetyków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na klej.

Po 8 dniach moje kępki dalej były na właściwym miejscu! Faktem jest, że był to czas na ich ściągnięcie, jednak dzięki odpowiedniej pielęgnacji, przedłużyłam trwałość do aż 8 dni!

Kępki DIY Lash Extensions do jednorazowego użytku? Nie do końca!

Na stronie Nanolash zauważyłam wzmiankę o tym, że kępki DIY Lash Extensions przeznaczone są do jednorazowego użytku. Moim zdaniem, można je spokojnie wykorzystać ponownie. Tuż po ściągnięciu kępek zauważyłam, że:

  • nie odkształciły się;
  • pojedyncze włoski z kępek nie zaczęły wypadać;
  • remover świetnie usuwa klej do rzęs.

Jednym słowem, kępki do stylizacji rzęs od Nanolash można założyć ponownie i nie martwić się ich stanem!

Gotowe kępki do samodzielnego założenia od Nanolash – podsumowanie

W mojej ocenie kępki DIY Lash Extensions od Nanolash to najlepsze rzęsy, które dają nieograniczone możliwości ich kreacji. Różnorodne modele i długości pozwoliły mi na manipulowanie kępkami do momentu osiągnięcia zamierzonego efektu. Co więcej, jeśli chodzi o aplikację, to są to najwygodniejsze rzęsy, jakie testowałam.

Moją uwagę zwróciła także trwałość kępek oraz możliwość ich ponownego wykorzystania. Co więcej, jedno opakowanie zawiera aż 36 kępek, co pozwoliło mi na wykonanie 4 aplikacji! Uzyskałam naturalny efekt pięknych i gęstych rzęs w zaledwie 10 minut.

Julia
Julia

Mam na imię Julia. Tak jak Ty uwielbiam swoje włosy i chcę by zawsze były zdrowe i piękne. Na blogu blogwlosy.pl chciałabym dzielić się swoimi poradami na temat ich pielęgnacji. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz mnie poznać bliżej, masz pytanie, albo myślisz o współpracy :)