Inteligentna odżywka do włosów Pantene Pro-V – jak działa?

Poszukiwana: idealna odżywka do włosów!

Moje poszukiwania najlepszej odżywki do włosów trwają. Od miesięcy szukam takiej, która nie obciąży moich włosów, nada im pożądaną gładkość i będzie dobrym dopełnieniem pielęgnacji opierającej się głównie na olejowaniu. Zależy mi też na tym, żeby była naturalna i zawierała jak najmniej SLS-ów, konserwantów, alkoholi itp.

Ostatnio w moje ręce trafiła odżywka do włosów Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, którą reklamuje Selena Gomez. To drugi krok w codziennej pielęgnacji, czyli nawilżanie. W tym artykule znajdziecie recenzję właśnie tego produktu. Czy kupię go ponownie?

OPIS PRODUKTU

Zgodnie z tym, co znajdziemy na oficjalnej stronie Formuła Pantene Pro-V Odżywka Intensywna Regeneracja to produkt, który działa dogłębnie. Regeneruje, odbudowuje i ochrania włosy za sprawą mikrocząsteczek nawilżających. Wzmacnia włosy osłabione stylizacją, zapobiega rozdwajaniu się końcówek, nadaje zdrowy wygląd i blask. Sprawia, że włosy stają się zdrowsze i bardziej odporne na zniszczenia już w 14 dni. Pantene Pro-V Intensive Repair to odżywka do włosów z systemem ochraniającym keratynę.

Co sprawia, że Pantene Pro-V Intensive Repair to wyjątkowy produkt?

To inteligentna odżywka do włosów, która odnajduje i naprawia osłabione partie włosów. Dzięki temu stają się mocniejsze i zdrowsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zawiera czynne składniki o charakterze lipidowym, które wypełniają ubytki w strukturze włosów. Technologia lekkiej, żelowej siatki sprawia, że odżywka Pantene Pro-V równomiernie pokrywa włos i szybko wchłania się we włókno. Koncentruje się na różnych poziomach uszkodzeń, na całej długości włosów.

MOJA OPINIA

Wszystko to brzmi naprawdę świetnie. Odżywka do włosów, która sama znajdzie miejsca wymagające regeneracji, nie obciąży włosów, zadziała dogłębnie i zregeneruje nawet bardzo zniszczone pasma – czy to możliwe? No niestety…

Domeną odżywek jest to, że są kosmetykami o powierzchownym działaniu. Zawierają dużo składników, które osadzają się na powierzchni włosa, tworząc gładką, delikatną i lśniącą powłokę ochronną. Dopiero maski do włosów, serum lub olejki wnikają do wnętrza włosa i dają efekty utrzymujące się trochę dłużej niż do pierwszego mycia.

Odżywka do włosów Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja faktycznie jest lekka i nie obciąża włosów. Zapewnia im miękkość i gładkość, co sprawia, że włosy są dużo łatwiejsze do rozczesania i lepiej się układają. Co z tego skoro wszystko utrzymuje się do kolejnego mycia. Pierwszy lepszy olejek do włosów działa tak samo, a nawet lepiej. Także moim zdaniem ta cała inteligentna odżywka do włosów Pantene Pro-V to kolejne naciąganie na kasę.

I tym oto sposobem nadal szukam odżywki do włosów, która sprawdziłaby się na moich włosach. Możecie mi coś polecić? 🙂

Julia
Julia

Mam na imię Julia. Tak jak Ty uwielbiam swoje włosy i chcę by zawsze były zdrowe i piękne. Na blogu blogwlosy.pl chciałabym dzielić się swoimi poradami na temat ich pielęgnacji. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz mnie poznać bliżej, masz pytanie, albo myślisz o współpracy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *