Lokówka i prostownica w jednym? Tak, ale tylko BaByliss Pro BAB2225TTE

Cześć!

Uwielbiam gadżety, które spełniają kilka funkcji. To właśnie dlatego mam lokówkę i prostownicę w jednym marki BaByliss Pro. Jak się spisuje oraz czy rzeczywiście prostuje włosy i robi loczki? Zapraszam do przeczytania mojego artykułu.

Komu polecam BaByliss Pro BAB2225TTE?

Lokówkę i prostownicę od BaByliss polecam dziewczynom, które są wiecznie zabiegane lub lubią (tak jak ja) wielofunkcyjne i profesjonalne gadżety do stylizacji fryzur. Urządzenie przeznaczone jest do każdego rodzaju włosów, niezależnie od kondycji. Oczywiście pamiętajcie, że przed stylizacją na gorąco trzeba zastosować kosmetyki termoochronne. Do BaByliss Pro możecie dobrać taki preparat, jaki się wam tylko podoba.

BaByliss Pro BAB2225TTE – trochę danych i cyferek

Lokówka i prostownica w jednym od BaByliss Pro jest w pełni bezpieczna w użytkowaniu. Jeżeli nie korzystałyście wcześniej z podobnych urządzeń, to do wprawy pomoże wam dojść film dołączony do zestawu. A jak prezentuje się sam gadżet? Płytki grzewcze wykonane są z tytanu i turmalinu. Zapobiega to nadmiernemu przesuszeniu włosów i ułatwia stylizację. Urządzenie ma wbudowaną funkcję regulowania temperatury. Dla włosów cienkich, delikatnych i wrażliwych temperatura wynosi 170ºC, dla włosów normalnych to 200ºC, a dla gęstych włosów – 230ºC.

Jak używać lokówki i prostownicy od BaByliss Pro?

Za pomocą BaByliss Pro BAB2225TTE można zrobić tzw. fryzurę angielską lub podwójne loczki, a także wyprostować włosy. Jak wygląda fryzura angielska? Mogłyście taką podziwiać w wielu filmach, które powstały na podstawie powieści Jane Austen. To dużo loczków przypominających sprężynki. Jak je zrobić? Wydzielone pasemka wystarczy zawinąć wokół węższej części płytki grzewczej. Kilkanaście sekund wystarczy, żeby powstała fryzura w stylu angielskim. A jak uzyskać podwójne loki? Na otworzone płytki grzewcze pasemka nawija się na kształt „8”, a następnie w celu utrwalenia spryskuje się lakierem. Chyba najłatwiejsze jest prostowanie włosów. Wystarczy, że BaByliss Pro BAB2225TTE posłużycie się tak samo jak zwykłą prostownicą.

Julia
Julia

Mam na imię Julia. Tak jak Ty uwielbiam swoje włosy i chcę by zawsze były zdrowe i piękne. Na blogu blogwlosy.pl chciałabym dzielić się swoimi poradami na temat ich pielęgnacji. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz mnie poznać bliżej, masz pytanie, albo myślisz o współpracy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *