Nanobrow Eyebrow Powder Kit – dobre cienie do brwi. Sprawdź, jak wypadły w moich testach! 

zestaw cieni do brwi nanobrowKochane moje dziewczyny! ♥

Szukacie dobrego kosmetyku do malowania brwi? Co powiecie na paletkę cieni? Dziś chcę Wam zaproponować jedną wyjątkową, inną niż wszystko, co dotąd stosowałyście do malowania brwi. Zapraszam na recenzję Nanobrow Eyebrow Powder Kit.

Nanobrow Eyebrow Powder Kit – wyjątkowe cienie do makijażu brwi

Muszę Wam od razu na wstępie powiedzieć, że ja rzadko sięgałam wcześniej po cienie do brwi. Częściej wybieram makijaż kredką lub pomadą. No i tak się już po prostu przyzwyczaiłam. Być może ma to związek z tym że jak dotąd nie spotkałam jeszcze dobrej paletki z cieniami. Wszystkie wcześniejsze były dość słabo napigmentowane, nie trzymały się skóry, makijaż wyglądał dosyć sztucznie albo nieprofesjonalnie.

zestaw cieni do brwi nanobrow

No i wszystko się oczywiście zmieniło, gdy trafiłam na paletkę cieni do brwi Nanobrow. To bardzo ładnie wydane, estetyczne, a przede wszystkim bardzo ciekawe cienie o doskonałej trwałości i fajnej pigmentacji.  Moją uwagę przykuły też piękne odcienie oraz fajny gadżet czyli rozświetlacz w miejscu, gdzie zazwyczaj w cieniach do brwi producenci dają wosk.  Tutaj okazuje się, że wosk jest zbędny ponieważ cienie doskonale trzymają się skóry i nie trzeba im żadnej bazy.  Jak te cienie wypadły w moich testach?

 Nanobrow Eyebrow Powder Kit – TEST ODCIENI

Do wyboru macie trzy paletki z cieniami w wersji jasnej średniej i ciemnej. Myślę że nie będziecie miały problemu z doborem jednej z nich do Waszej karnacji. A poza tym warto dodać, że te cienie doskonale się ze sobą łączą, więc jeżeli dwa cienie w paletce to dla Was jest jednak za mało, zawsze możecie zmieszać ze sobą dwa kolory, aby uzyskać kolejny odcień.  Rozświetlacz w paletce nie jest brokatowy, więc także możecie go używać do mieszania z cieniami i rozjaśniania kolorów (oraz oczywiście pod łuk brwiowy, bo takie jet jego przeznaczenie). Ta paletka to naprawdę ogrom możliwości, a i odcienie są po prostu rewelacyjne!

 Nanobrow Eyebrow Powder Kit – TEST TRWAŁOŚCI

Nie jest to oczywiście wodoodporna paleta cieni do brwi i  mówiąc szczerze nie wiem, czy taka  w ogóle istnieje.   Jednak jeśli chodzi o trwałość, to tutaj także będziecie naprawdę bardzo zadowolone, ponieważ paletka  Nanobrow Eyebrow Powder Kit zawiera cienie o najwyższej jakości, super trwałe, które wytrzymają bez szwanku cały dzień.  Ja praktycznie nie muszę poprawiać mojego makijażu brwi w ciągu dnia, gdy pomaluję się cieniami do brwi Nanobrow.

 Nanobrow Eyebrow Powder Kit – TEST PIGMENTACJI

cienie do brwi nanobrow kolory

Istotną sprawą w każdej paletce cieni do brwi i jest pigmentacja. To właśnie ona świadczy o jakości cieni. Jeżeli mają słabą pigmentację i są mało nasycone kolorem, to wiadomo, że efekt makijażu będzie bardzo delikatny, prawie niewidoczny i cienie szybko zetrą się z brwi.  Paletka Nanobrow ma naprawdę doskonale napigmentowane cienie,  dla mnie są one po prostu najwyższej jakości.  Dowodem jest też to, że nie wymagają żadnej bazy, do której miałyby się przyczepiać: same trzymają się pięknie skóry! <3

 Nanobrow Eyebrow Powder Kit – TEST MAKIJAŻU

Najlepszy test zostawiłam na koniec, ponieważ to on w zasadzie powie Wam najwięcej o tej paletce. Jaki efekt dają  te cienie do brwi na brwiach? Ja byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona już za pierwszym razem, gdy tylko  ich użyłam do malowania brwi.  Na początku nie łączyłam dwóch cieni ze sobą,  a brew malowałam wyłącznie jednym kolorem,  ale już nawet to dało mi piękny efekt nasyconych, doskonale pomalowanych brwi.  Dopiero później nauczyłam się łączyć kolory i na początku brwi kładłam jaśniejszy, a na ogonek czyli końcówkę brwi ciemniejszy cień z paletki.

Efekt za każdym razem był naprawdę cudny dlatego niezależnie od tego, czy macie ochotę malować się tylko jednym cieniem z kasetki, czy może łączyć ze sobą kolory albo pozyskiwać nowe barwy to i tak z pewnością uzyskacie efekt WOW na brwiach!

 Dajcie mi w ogóle znać czy lubicie makijaż brwi cieniami, czy znacie cienie Nanobrow Eyebrow Powder Kit i  oczywiście co o nich sądzicie.  Napiszcie też gdzie kupiliście  te cienie do brwi: Douglas, Sephora a może Rossman? Gdzie najlepiej? 😀 

Julia
Julia

Mam na imię Julia. Tak jak Ty uwielbiam swoje włosy i chcę by zawsze były zdrowe i piękne. Na blogu blogwlosy.pl chciałabym dzielić się swoimi poradami na temat ich pielęgnacji. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz mnie poznać bliżej, masz pytanie, albo myślisz o współpracy :)