Nanobrow Shape Mascara – najlepsza maskara do brwi? Testuję nowy kosmetyczny hit!

tusz do brwi

Moje drogie,

mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze! U mnie wiele się dzieje, ale zawsze z chęcią znajdę czas, by napisać dla Was kolejny wpis.

W ostatnim czasie trafiłam na wiele bardzo pozytywnych opinii Nanobrow Shape Mascara i uznałam, że najwyższa pora na przetestowanie tego kosmetyku. Czy naprawdę jest tak dobry, jak piszą?

Nanobrow Shape Mascara – co zauważyłam po pierwszym użyciu?

  • Moje brwi stały się optycznie pogrubione i zagęszczone.
  • Zyskałam utrwalenie na wiele godzin, którego nie udało mi się uzyskać z żadnym dotychczasowym kosmetykiem do brwi.
  • Włoski zachwycały blaskiem i świeżością.
  • Efekt był bardzo naturalny, ale jednocześnie brwi zostały wyraźnie podkreślone.
  • Produkt nie skleił moich włosków, co niestety często się zdarza.

Jak aplikować Nanobrow Shape Mascara?

Aplikacja jest naprawdę prosta i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy, że odkręcicie buteleczkę z kosmetykiem i zaczniecie wyczesywać włoski w kierunku od dołu do góry, nadając im pożądany kolor i kształt. Dzięki specjalnej szczoteczce czułam, że docieram do każdego włoska i że mogę być bardzo dokładna. Sprawiło to, że moje brwi wyglądały naprawdę naturalnie, a cały makijaż prezentował się o wiele lepiej niż dotychczas.

Odcienie maskary od Nanobrow

Specjalnie dla Was przetestowałam wszystkie dostępne odcienie. Jest ich trzy: 

  • Light Brown
  • Brown
  • Black

Każdy z kolorków jest naprawdę ładny i myślę, że elegancko będzie się na Was prezentować. W moim przypadku najlepiej wyglądał odcień Light Brown. Dzięki niemu uzyskałam najbardziej naturalny efekt, a na tym mi głównie zależało. 

Niesforne włoski a Nanobrow Shape Mascara

Muszę przyznać, że Nanobrow Shape Mascara bardzo dobrze poradziła sobie z moimi niesfornymi włoskami. W końcu poczułam, że nie muszę martwić się o to, że zaczną wywijać się na wszystkie strony.

Dzięki maskarze od Nanobrow moje brwi były przepięknie ułożone na wiele godzin i nie odstawały. Pozbyłam się też kilku niechcianych ubytków, z którymi od zawsze mam problem.

Kosmetyk zadziałał podobnie do zabiegu laminacji u kosmetyczki – wyczesał włoski, wystylizował je i idealnie utrwalił. Byłam tym naprawdę zaskoczona!

najlepsza maskara do brwi

Czy kupię ten kosmetyk drugi raz?

Myślę, że Nanobrow Shape Mascara będzie ze mną na co dzień. Jeszcze nie miałam tak precyzyjnie wystylizowanych brwi, a byłam pewna, że korzystam z dobrych kosmetyków i osiągam ładny efekt.

Z Nanobrow Shape Mascara poszłam o krok dalej w swoim makijażu brwi. Uzyskałam bardzo naturalny kolor, pożegnałam niesforne włoski i mogłam liczyć na wielogodzinne utrwalenie.

Jeśli poszukujecie kosmetyku, który spełniłby Wasze oczekiwania, śmiało możecie sięgać po maskarę od Nanobrow. Opinie w sieci nie kłamały – to naprawdę kosmetyczny hit!

Gdzie szukać Nanobrow Shape Mascara?

Możecie ją dostać na stronie www.nanobrow.pl.

tusz do brwi

Dajcie znać, jak u Was wygląda makijaż brwi? Wolicie kredkę czy maskarę? A może korzystacie z mydełka? Znacie już produkty od Nanobrow?

Czekam na Wasze odpowiedzi, a Wy czekajcie na kolejny ciekawy wpis!

Trzymajcie się, ściskam Was cieplutko!

Julia
Julia

Mam na imię Julia. Tak jak Ty uwielbiam swoje włosy i chcę by zawsze były zdrowe i piękne. Na blogu blogwlosy.pl chciałabym dzielić się swoimi poradami na temat ich pielęgnacji. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz mnie poznać bliżej, masz pytanie, albo myślisz o współpracy :)