Nowość w mojej kosmetyczce: suchy szampon Prêt-à-Powder od Bumble and bumble

Cześć!

W końcu postawiłam na poważnie zająć się pielęgnacją moich włosów. Byłam u trychologa, podcięłam zniszczone końcówki, kupiłam profesjonalne kosmetyki. Oczywiście nie mogło zabraknąć produktu, który od ręki odświeżyłby moja łepetynę. To suchy szampon Prêt-à-Powder od Bumble and bumble.

Do czego służy mi suchy szampon od Bumble and bumble?

Pozwala w mig odświeżyć włosy, ograniczyć przetłuszczanie się głowy i podwoić objętość fryzury. Używam go przeważnie rano, kiedy nie chce mi się myć włosów, a widzę, że wyglądają niewyjściowo. Czasami zdarza mi się zastosować go przed spotkaniem z paczką znajomych i kiedy nie wystarczy mi czasu na porządne umycie skalpu. Ale nigdy nie stosuję suchego szamponu więcej niż dwa razy w tygodniu. Czemu? Nawet Prêt-à-Powder mógłby mi zaszkodzić. Jeżeli często używacie takiego kosmetyku, na pewno zdajecie sobie sprawę, że możecie przesuszyć włosy i podrażnić skórę głowy. A to wszystko przez zawartość alkoholu i talku. Ciekawe, bo ostatni ze składników zapobiega przetłuszczaniu się skóry głowy. Powinien więc być w pełni bezpieczny i przyjazny dla skalpu.

Jak używam suchego szamponu Prêt-à-Powder?

Najpierw wydzielam małe pasemka, a następnie ich nasadę spryskuję suchym szamponem od Bumble and bumble. Aerozol, który pokrył moje włosy, wcieram w skalp, a potem szczotkuję całe pasemka i układam fryzurę. Czy wy też możecie używać Prêt-à-Powder? Jasne! Kosmetyk przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów, począwszy od cienkich, przez loczki, a skończywszy na farbowanych. Jeżeli będziecie używać kosmetyku w opisany przeze mnie sposób, żadne przykre włosowe niespodzianki wam się nie przytrafią.

Seria Prêt-à-Powder od Bumble and bumble

Marka Bumble and bumble. oprócz klasycznego suchego szamponu ma także dwa produkty, które pomogą ci zadbać o świeżość włosów. To suchy szampon o właściwościach ochronnych (zawiera filtr UV) i odżywczych oraz o działaniu oczyszczającym z zawartością różowej glinki. Kosmetyki z serii Prêt-à-Powder rozpoznasz po dużych opakowaniach z czarnymi aplikatorami. Mają różną pojemność; są duże buteleczki i takie, które zabierzesz w wakacyjną podróż.

To co, zdecydowane na wypróbowanie suchego szamponu Prêt-à-Powder od Bumble and bumble?

Julia
Julia

Mam na imię Julia. Tak jak Ty uwielbiam swoje włosy i chcę by zawsze były zdrowe i piękne. Na blogu blogwlosy.pl chciałabym dzielić się swoimi poradami na temat ich pielęgnacji. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz mnie poznać bliżej, masz pytanie, albo myślisz o współpracy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *