Odżywka do włosów Nanoil z keratyną. Mój kosmetyczny ulubieniec!

Hej, hej!

Dziś chciałabym opowiedzieć co nieco o Nanoil Keratin Hair Conditioner. To bardzo ciekawa odżywka do włosów, która wpadła w moje ręce parę tygodni temu.

keratyna do włosów

Początkowo patrzyłam na nią z lekkim przymrużeniem oka – wydawało mi się trochę przerysowane to regenerujące działanie zwykłej odżywki. Rzeczywistość okazała się jednak zaskakująca. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów z mojej przygody z tym kosmetykiem, zapraszam na wpis! 🙂

Seria odżywek do włosów Nanoil

Markę Nanoil pewnie już znacie, bo opisywałam kiedyś olejki do włosów o różnej porowatości, które wydała. Niedawno w jej ofercie pojawiły się dwufazowe odżywki do włosów: keratynowa, jedwabna, algowa i arganowa.

Sam dobór tych kluczowych składników nie jest innowacyjny, ale zdecydowanie urzekła mnie forma, dopracowanie i działanie odżywek Nanoil – prezentują się piekielnie dobrze w tej czarno-złotej stylistyce, mają lekką i nieobciążającą włosów formułę, a także wygodny atomizer do aplikowania mgiełki na włosy. Dla mnie to ekskluzywny i zarazem praktyczny kosmetyk, bo nie tylko dobrze wygląda, ale też jest wart swojej ceny, bo naprawdę dobrze działa na włosy.

Odżywka Nanoil z keratyną. Co warto o niej wiedzieć?

Ja zdecydowałam się przetestować wersję z keratyną. Po pierwsze dlatego, że odżywka keratynowa to dla mnie nowość i byłam jej ciekawa. Po drugie z powodu moich podniszczonych i łamliwych włosów. Opowiem wam pokrótce, jaka ta keratynowa odżywka do włosów Nanoil jest, bo pewnie interesuje was dobór składników, jej działanie i zastosowanie.

nanoil keratyna

[SKŁAD]

Otóż keratynowa odżywka Nanoil – jak sama nazwa wskazuje – bazuje głównie na keratynie. To właśnie ta proteina jest tutaj głównym składnikiem, dzięki któremu niepozorna odżywka może regenerować włosy. Robi to w duecie z innymi składnikami, wśród których najważniejsze to proteiny roślinne, olej rycynowy oraz panthenol. Prowitamina B5 pielęgnuje włosy i pomaga je nawilżyć, natomiast olejek rycynowy znamy wszystkie doskonale z jego właściwości przyspieszających wzrost włosów – wzmacnia je, ale też przywraca równowagę skórze głowy.

[FORMUŁA]

Jak wspomniałam wcześniej, Nanoil Keratin Hair Conditioner to lekka odżywka do włosów w formie mgiełki. Dwufazowa formuła łączy się w skutecznie działający preparat, którym wystarczy spryskać włosy po umyciu. Co ważne: nie obciąża włosów i nie wymaga spłukiwania – za to należy się temu produktowi naprawdę wysoka nota, bo to, co najczęściej decyduje o tym, że rezygnujemy z odżywki do włosów, to właśnie konieczność jej spłukiwania.

[DZIAŁANIE]

No i najważniejsza rzecz, czyli to, jak działa odżywka do włosów Nanoil z keratyną. Biorąc pod uwagę składniki, nietrudno domyślić się, że jest to produkt silnie regenerujący: wspiera odbudowę zniszczonych włosów, zapobiega ich łamliwości, chroni końcówki przed rozdwajaniem. Przede wszystkim jednak robi to, co powinna robić odżywka i robi to naprawdę skutecznie: ułatwia rozczesywanie włosów, wygładza je i zapobiega puszeniu się czy elektryzowaniu.

Jeśli macie problem ze swoimi włosami, są niezdyscyplinowane, trudne do rozczesania, plączą się po myciu, są słabe, podatne na uszkodzenia, mają tendencję do rozdwajania się – we wszystkich tych przypadkach odżywka z keratyną Nanoil pomoże przywrócić im zdrowie, a w efekcie też piękno.

[STOSOWANIE]

Czy te efekty wymagają wiele czasu i poświęcenia? No właśnie nie! Nanoil Keratin Hair Conditioner to niewymagający kosmetyk. Wystarczy umyć włosy, delikatnie osuszyć je ręcznikiem i spryskać odżywką. Nie trzeba ich spłukiwać ponownie, a otulająca włosy mgiełka z dodatkiem keratyny zadba o to, żeby były mocne i piękne.

jak działa keratyna na włosy

P O L E C A M 🙂

A jeśli chcecie przekonać się na własnej skórze, jak działa keratynowa odżywka Nanoil i czy naprawdę jest warta swojej ceny, wejdźcie na stronę producenta i zamówcie swój własny keratynowy zestaw do pielęgnacji.

Julia
Julia

Mam na imię Julia. Tak jak Ty uwielbiam swoje włosy i chcę by zawsze były zdrowe i piękne. Na blogu blogwlosy.pl chciałabym dzielić się swoimi poradami na temat ich pielęgnacji. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz mnie poznać bliżej, masz pytanie, albo myślisz o współpracy :)