Pomieszanie z poplątaniem. Kosmetyki do rozczesywania włosów Gliss Kur Fiber Therapy Schwarzkopf

Cześć!

Zawsze chciałam mieć kosmetyk, który pomoże mi rozplątać moje pasemka po myciu. Nie pomagały ani odżywki, ani maseczki. Skutek? Suche, sianowate i matowe włosy. Aż w końcu znalazłam całą serię kosmetyków ułatwiających szczotkowanie. To Gliss Kur Fiber Therapy od Schwarzkopf.

Co mamy w serii kosmetyków od Schwarzkopf?

W Gliss Kur Fiber Therapy mamy szampon, odżywkę, ekspresową odżywkę regeneracyjną, spray regeneracyjny w olejku i intensywną maseczkę regeneracyjną. Całą serię kosmetyków rozpoznasz po fioletowych opakowaniach i czarnych zakrętkach. Produkty od Schwarzkopf polecane są tym, którzy mają problemy z rozczesaniem włosów. Jeśli masz suche, matowe i zniszczone pasemka, to kosmetyki z Gliss Kur Fiber Therapy także ci pomogą. Poza tym osoby, które często farbują, prostują i suszą włosy, również powinny używać produktów marki Schwarzkopf.

Jak działają kosmetyki od Schwarzkopf?

Dzięki kosmetykom Gliss Kur Fiber Therapy włosy stają się miękkie, lśniące i podatne na modelowanie. Rozdwojone końcówki i odstające łuski włosowe już nie będą twoim problemem, bo produkty Schwarzkopf poradzą sobie z tym problemem. Szampon, odżywka, spray i maseczka wzmocnią strukturę włosów, dzięki czemu pasemka będą mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia. Jeżeli chcesz uzyskać najlepsze efekty, zastosuj wszystkie kosmetyki podczas domowej terapii.

Jak stosowałam produkty Gliss Kur Fiber Therapy?

Włosy i skórę głowy oczyszczałam szamponem rozcieńczonym wodą. Następnie dokładnie spłukiwałam głowę letnią wodą i powtarzałam mycie. Odżywkę nakładałam na czyste i wilgotne włosy raz na tydzień. Po kilku minutach spłukiwałam pasemka letnią wodą. Ekspresową odżywkę stosowałam wymiennie ze zwykłą odżywką. Nanosiłam ją na suche lub mokre pasemka i pozostawiałam do wchłonięcia. Raz na tydzień używałam sprayu w taki sam sposób jak ekspresowej odżywki. Dwa razy w tygodniu na mokre włosy aplikowałam maseczkę. Zostawiałam ją na minutę lub dwie, a następnie spłukiwałam.

Używałyście już kosmetyków Gliss Kur Fiber Therapy od Schwarzkopf?

Julia
Julia

Mam na imię Julia. Tak jak Ty uwielbiam swoje włosy i chcę by zawsze były zdrowe i piękne. Na blogu blogwlosy.pl chciałabym dzielić się swoimi poradami na temat ich pielęgnacji. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz mnie poznać bliżej, masz pytanie, albo myślisz o współpracy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *