Tam odstaje, a tu się puszy. Chusteczki Anti-frizz marki OUAI

Cześć!

Puszące i elektryzujące się włosy też są twoim problemem? Dziś podpowiem ci, jak temu zaradzić. Ja użyłam wygładzających chusteczek Anti-frizz marki OUAI. Sprawdziły się… No właśnie, jak? Zapraszam cię do przeczytania mojego postu o pielęgnacji włosów.

Jak to wygląda?

Chusteczki Anti-friz zamknięte są w białych saszetkach, a te – w białym opakowaniu. Pudełko przypomina… paczkę papierosów. Otwiera się w taki sam sposób, a z boku jest napis: „Zabija puszenie się włosów”. Same chusteczki podobne są do bibułek matujących. Są małe, delikatne i półprzezroczyste. Zostały nasączone substancjami, które wygładzają włosy. Myślę, że to bardzo praktyczne rozwiązanie i o wiele lepsze od mgiełek, sprayów i maseczek. Można użyć ich wszędzie, a co lepsze od razu dadzą efekt.

Jak to działa?

Jeżeli twoich włosów nie da się w żaden sposób ułożyć i ujarzmić, to zastosuj chusteczki Anti-frizz od OUAI. Te małe kawałki materiału wygładzą, a do tego lekko nabłyszczą włosy. Zapobiegną elektryzowaniu i puszeniu się pasemek, a także pomagą wymodelować idealną fryzurę. Wystarczy, że chusteczką „przeciągniesz” po włosach od cebulek aż po same końcówki. Możesz to zrobić na rozpuszczonych włosach lub po uczesaniu fryzury. Taki zabieg w ogóle nie popsuje koka, warkocza lub innego upięcia.

Co to zawiera?

Chusteczki wykonane są z… papieru z konopi. Nasączono je olejkiem kokosowym i masłem Shea. Wszystkie wiemy, że takie składniki dogłębnie wypielęgnują, wygładzą i nabłyszczą włosy. Ułożenie fryzury stanie się dla ciebie prawdziwą przyjemnością. Chusteczki Anti-frizz marki OUAI nie zawierają parabenów i substancji wysuszających włosy; nie zostały także przetestowane na zwierzętach. Najlepsze jest to, że możesz wrzucić je do torebki i poprawić fryzurę w każdym miejscu i o każdym czasie.

Czy już używałyście chusteczek Anti-frizz od OUAI?

Julia
Julia

Mam na imię Julia. Tak jak Ty uwielbiam swoje włosy i chcę by zawsze były zdrowe i piękne. Na blogu blogwlosy.pl chciałabym dzielić się swoimi poradami na temat ich pielęgnacji. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz mnie poznać bliżej, masz pytanie, albo myślisz o współpracy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *